PROJEKT POKOJU DZIECKA Z BEBOOM – DLACZEGO WARTO TO ZROBIĆ Z NAMI

Pokój dziecięcy to takie pomieszczenie w domu czy mieszkaniu, które przechodzi najwięcej przemian w stosunkowo krótkim czasie. Chodzi oczywiście o upodobania dzieciaków ale także bardzo dynamicznie zmieniające się ich potrzeby. Przestrzeń pokoju dziecięcego to miejsce w którym dziecko spędza dużo czasu więc bardzo ważne aby była odpowiednio zorganizowana. Dla przykładu jeżeli telewizor jest w centralnym miejscu mieszkania i wszystko jest wokół niego zorganizowane to nie dziwmy się że będziemy często go włączać i pewnie mniej czytać:(

Podobnie będzie z pokojem dziecka. To jak jest urządzony i jakim sprzyja aktywnościom wpływa na rozwój naszego dziecka.

Odpowiednio wydzielona strefa wypoczynku będzie sprzyjała spokojnej nocy naszych pociech a dobry sen to wypoczęte i uśmiechnięte dziecko gotowe na nowe wyzwania.

Strefa do zabawy z dobrze zaplanowanym przechowywaniem zabawek pozwoli łatwiej utrzymać porządek (o ile to w ogóle możliwe) oraz nauczyć dziecko dbania o niego. Łatwiej kogoś zaangażować do segregowania i odkładania na miejsce rzeczy jeśli na to wszystko jest miejsce. Chaos generuje jeszcze większy chaos!

Funkcjonalność to podstawa i od tego zaczynamy projektowanie. Potem forma. Wierzymy że w pięknej przestrzeni człowiek staje się lepszy i inaczej patrzy na świat. To czym skorupka za młodu …. Dbajmy o swoje otoczenie bo ma to gigantyczny wpływ na nasze samopoczucie. Może inspirować, stymulować i rozwijać.

Nasza firmy specjalizuje się w projektowaniu tylko pokoi dziecięcych dlatego znamy się na tym bardzo dobrze. Do tego naprawdę nas to kręci  🙂

Projektujemy zarówno od stanu deweloperskiego jak i zajmujemy się modernizacją już urządzonych pokoi.

Najważniejsze powody dla których warto wykonać projekt pokoju dziecka z BEBOOM

Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy ponieważ specjalizujemy się tylko w projektowaniu pokoi dziecięcych. Świetnie orientujemy się w aktualnej ofercie gotowych mebli i dodatków. Dzięki temu sprawnie poruszamy się w różnych stylistykach. Jeżeli Twoje wnętrze jest nietypowe lub szukasz oryginalnych rozwiązań możemy też zaprojektować meble do wykonania przez stolarza lub innych rzemieślników. Nasze projekty zawsze są wykonalne.

Mamy ponad 15 lat doświadczenia w projektowaniu wnętrz nie tylko pokoi dziecięcych. Zawsze najważniejsza jest dla nas jakość i Twoje zadowolenie.

Cały proces odbywa się w 100% zdalnie. Bez wychodzenia z domu. Nie ważne gdzie mieszkasz nasza usługa jest dla Ciebie. Dzięki różnym możliwościom komunikujemy się w najbardziej dogodny dla Ciebie sposób. Nasi projektanci są mili, otwarci i profesjonalni.

Dokładnie wiesz co otrzymasz i z jakich etapów składa się nasza współpraca. Trzymamy się budżetu i projekt jest zawsze dopasowany do Twoich potrzeb. Wiemy że to ważne! Cennik jest jasny i przejrzysty. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani indywidualnych wycen.

Od czego zaczynamy naszą współpracę?

Pierwszy krok to wybór PAKIETU PROJEKTOWEGO.

Skupimy się na PROJEKCIE PREMIUM bo to najczęściej wybierana przez Was opcja. Bez udziału stolarza i projektowania mebli na wymiar. Korzystamy tylko z gotowych mebli i wyposażenia. Nie zmieniamy położenia punktów elektrycznych; nie przestawiamy ścian. Proponujemy kolorystykę ścian, tapety czy też inne łatwe do wykonania dekoracje ścian. Resztę wyposażenia kupujecie wg naszej listy zakupowej.

ETAP I wywiad – zbieramy dane

Przygotowanie wszystkich potrzebnych informacji zanim rozpoczniemy projektowanie. Wypełniacie Ankietę w której opisujecie co dzieci lubią i na czym im szczególnie zależy. Znajdziecie tam pytania z zakresu wyposażenia pokoju. Prosimy też o podzielenie się jak największą ilością informacji na temat upodobań dzieciaka/ków, hobby, pasje, marzenia. Przygotowanie pomiarów pokoju. Przesyłamy szczegółową instrukcję wg której każdy jest w stanie samodzielnie zinwentaryzować  pokój uzbrajając się jedynie w kartkę, ołówek i metr. Należy też sfotografować pokój i wszystko nam przesłać. Tu prosimy o skupienie i dokładność żeby uniknąć później nieporozumień.

Na tym etapie przydzielamy Wam Projektanta Prowadzącego z którym będziecie w kontakcie i który będzie zajmował się Waszym projektem od początku do końca.

ETAP 1 projektujemy 

Propozycje aranżacyjne w formie  płaskich rzutów 2D. Przedstawiamy 3 alternatywne koncepcje uwzględniające rozmieszczenie mebli i wyposażenia. Do tego MOODBOARD czyli tablicę inspiracji.

Po ich otrzymaniu wybierasz jeden z wariantów. Jeżeli aranżacja wymaga jeszcze modyfikacji pracujemy nad nią. Na bazie wybranej aranżacji przygotowujemy wizualizacje 3D – prezentacja projektu z wybranymi meblami, kolorystyką oraz dodatkami.

ETAP 2 możesz pokaprysić

Czas na Twoje uwagi i ewentualne zmiany. Chcemy tylko zadowolonych klientów więc nie krępuj się i mów co naprawdę budzi Twoje wątpliwości lub co chciałbyś zobaczyć jednak w innym kolorze lub kształcie.

ETAP 3 projekt wykonawczy

Przygotowanie rysunków wykonawczych z widokami ścian oraz kompletną Listą Zakupową. Każdy element zastosowany w projekcie jest do zrealizowania lub kupienia. Określamy kolory ścian, podajemy linki do sklepów wraz z dokładną specyfikacją. Nie musisz się martwić gdzie i jak, w jakiej ilości, za jaką cenę to zdobędę?

ETAP 4  realizacja!

Czas na realizację projektu i szczęście waszych pociech.  Jeżeli podczas realizacji napotkasz jakieś problemy jesteśmy cały czas w zasięgu i służymy pomocą.

 

Zapraszamy po projekt do beboom.pl. Jesteśmy tu zawsze 🙂


 

PROJEKT POKOJU DZIECKA Z BEBOOM – DLACZEGO WARTO TO ZROBIĆ Z NAMI Następny